שרה מגן

מייעצת לבעיות שונות כגון: זוגיות, טראומה ובעיות גופניות.

כמו כן, עוסקת בעיסוי הוליסטי ורפואי, שיאצו, פרחי בך, טיפול באנרגיות, ייעוץ ותמיכה לנשים ונערות במצוקה.

שמי שרה מגן נשואה באושר ואם לשלושה בנים מקסימים.
מאז היותי ילדה תמימה וחולמנית הייתי בעלת עולם פנימי מפותח… הייתי מתבוננת מהצד על כל דבר במיוחד על אנשים והחושים שלי מתחדדים, ועולמם הפנימי מדבר אלי. אחר כך התכנסתי לתוך עצמי לשיח פנימי וניסיתי לפצח את תחושותיי ..מכיוון שלא היו בידיי עדיין את הכלים המתאימים, לא הצלחתי להבין מה רוצים ממני ולמה התחושות והחזיונות החזקים האלה באים?  הפחד לשתף את מה שחוויתי ליווה אותי כל הילדות שלי וכך הייתי חוזרת לשגרת היום כילדה ככלל הילדות ..
עם השנים קיבלתי מסרים ברורים, גם בחלומות, שזו הדרך והשליחות שלי בעולם הזה… להאיר, להיטיב, לייעץ בהכוונה לכל מי שפונה אלי בכל עצה ומצוקה, ולקבל באהבה את המתנה שקיבלתי מבורא עולם , וזה מה שעשיתי במשך חיי מכל הלב וללא תמורה במיוחד בנשים ונערות במצוקה .
בהמשך דרכי למדתי במכללה לרפואה משלימה, עיסוי הוליסטי רפואי, שיאצו, רפלקסולוגיה, טיפול באנרגיות (הופ) ,תקשור, פרחי בך ופתיחה ויעוץ בתהילים. ניהלתי קליניקה פרטית והתחלתי לשלב את המגע ליכולות הרוחניות שלי . היום, במרום גילי מתעסקת אני בעיקר בתקשור ייעוץ והכוונה דרך התהילים.
פסוקי התהילים הכווינו והאירו לי (ולמטופליי) את הדרך לשינוי אמיתי אצל אותו אדם, וכך אני מראה להם את הדרך לריפוי עצמי , שינוי אמיתי וחיזוק האמונה להתחלות חדשות באור חדש ונקי..
היותי שומרת מסורת ומחוברת לתהילים ולדוד המלך בפרט..בעלת אמונה בבורא עולם ואמונת חכמים מחזקת ומאירה לי את הדרך בשליחותי.

שרה מגן 050-6975713

השארת תגובה